Prague!

22. listopadu 2016 v 22:52 |  Travelling
Je to opravdy úžasný pocit po dlouhé době navštívit hlavní město ČR,jenž nese jméno Praha! A ještě úžasnější pocit je, když máte lístky na ten nejznámější český muzikál všech dob se slavnými herci.Ale ted už moc předbíhám! Pěkně po pořádku:-)

Možná jste z prvního odstavce postřehli dva důležité fakty:
1. jsem absolutní blázen do cestování, tím pádem taková maličkost (jako je výlet do Prahy) mě okamžitě nadchne
2. miluji divadlo, filmy, herce a vše, co se dá považovat za dramatické umění

A jak to vlastně celé bylo s tou Prahou? Tak nejdříve bych se chtěla zmínit o mé jízdě vlakem, kterou jsem jela poprvé a můžu říct, že za svůj život jsem lepší jízdu nezažila. Také musím dodat, že i mého bratra a rodiče tento moderní vláček velice nadchl (RegioJet).Abych to časově upřesnila: ze Zábřeha jsme vyjeli v 14:01, do Prahy jsme dorazili kolem 15:52.
Do začátku muzikálu jsme měli dvě hodiny, proto jsme tento čas věnovali prohlídce Vyšehradu a jeho hřbitovu (našla jsem hrob Antonína Dvořáka a Jaroslava Vrchlického!). Když jsme se vydali do Kongresového centra, bylo tam již plno. Naštěstí jsme měli lístky koupené předem spolu s rezervovanými místy. Seděli jsme ve 23. řadě, což mělo pro i proti. Pozitivní na tom bylo, že jsme neohluchly, když herci začali zpívat. Bohužel jsme byli daleko od jeviště, tak jsem pomalu nevěděla, kdo tam hraje:-D Ale Hanu Holišovou a Jiřího Langmajera jsem 100% poznala!
A jo, má hlava děravá, já tady píšu, jak ten muzikál byl úžasný a zapomenu vám prozradit, jak se jmenuje! dámy a pánové, toto jedinečné představení s Hanou Holišovou a Jiřím Langmajerem se jmenuje... At žijí duchové! To jste určitě nečekali, co?!:-D No, na závěr bych chtěla podotknout, že ačkoliv muzikál byl vytvořený především pro děti, velmi se jim povedl a tím to bych všem chtěla poděkovat (hlavně svým rodičům), že jsem měla tu možnost tento velmi známý muzikál shlédnout a k tomu navštívit Prahu! Děkuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama